Mentsünk Életet
WEBSHOP

Nyitólap  Aktualitások  Oktatóeszközök Mentsünk együtt életet! programunkhoz

Oktatóeszközök Mentsünk együtt életet! programunkhoz

Köszönjük a "Mentsünk együtt életet!" programunkat segítő adományt a Speeding Kft-nek, akiktől a mai napon több mint egymillió forint értékben ambu babákat vehettünk át.

A helyes újraélesztés gyakorlására való eszközök nagy segítséget jelentenek kórházunknak, hiszen az Innomed Medical Zrt-vel közös, immár második éve tartó programunk célja, hogy országosan minél több helyre kerüljön újraélesztésre alkalmas, laikusok által is kezelhető készülék, és hogy minél többen megtanulják az eszköz használatát és a laikus újraélesztés lépéseit. A programhoz kapcsolódóan eddig nagyságrendileg ezer főt oktattunk.

Az Egészségügyi Államtitkárság által támogatott és a Magyar Kardiológusok Társasága szakmai partnerségét is élvező program keretében, Takács Péter egészségügyi államtitkár úr részvétele mellett nemrég több mint száz defibrillátor eszközt adtunk át önkormányzatoknak, intézményeknek, cégeknek, civil szervezeteknek.

A programról további információ, illetve jelentkezés a programba: kommunikacio@szentferenckorhaz.hu

Lehet, hogy egy kép erről: 4 ember, mentőautó, szerszámtáska és szöveg

Lehet, hogy egy kép erről: 4 ember és szöveg