Nyitólap  Aktualitások  Átadtuk kórházunk hatodik kardio tanösvényét Kékestetőn

Átadtuk kórházunk hatodik kardio tanösvényét Kékestetőn

Felavattuk Kórházunk Út az egészséghez programjának 6. tanösvényét is. Ezúttal az ország tetején, Kékestetőn adtunk át új kardio túraútvonalakat.

Az eseményen felszólalt Dömötör Csaba miniszterhelyettes, parlamenti államtitkár és Dr. Beneda Attila, az EMMI család- és népesedéspolitikáért felelős helyettes államtitkára is, a projektet velünk közösen megvalósító és annak hosszú távú gondozását vállaló Kékestető Nonprofit Kft. ügyvezetője, Sipos Zsolt, és a Kórház tanösvényprogramjának szakmai partnere: a Sanofi-Aventis Zrt. market access igazgatója, Tarcsa Mónika is.

Szív-és érrendszeri pulzusmérő túráink mostantól a Kékestetőn is egész évben várják az érdeklődőket.

A Kórház eddig Budapesten belül a Hárshegyen, a Normafánál és Újpesten a Farkaserdőben, Budapesten kívül pedig eddig Miskolcon és Veresegyházán hozott létre kardio tanösvényt.

Éljen vele, jöjjön és ellenőrizze szíve állapotát velünk!
Budapesti vezetett túráinkra bejelentkezés: gyogytorna@szentferenckorhaz.hu