Nyitólap  Aktualitások  Telefonos és online rendelések kórházunkban

Telefonos és online rendelések kórházunkban

JELENTKEZÉS KÓRHÁZUNKBA, ILLETVE TELEMEDICINA JELLEGŰ RENDELÉSEINK

A járvány első hulláma elmúlt, de az egészségügyi intézményekben nem tért vissza teljesen a hagyományos rendelési és felvételi rend. Az érvényben lévő központi eljárásrend szerint Betegeinknek az alábbi lehetőségek állnak rendelkezésére:

Ambulanciáinkra emailen történő bejelentkezés a betegfelvetel@szentferenckorhaz.hu, illetve telefonon az 1 392 8211 számon lehetséges, ahol adminisztrátor kollégánkkal tudnak beszélni. Tekintettel azonban arra, hogy kórházunk korlátozott számban fogadhat beteget, a kórházunkba jelentkezőknek ezt követően telefonos vagy skype-hívás keretében a szakterület orvosával, szakemberével szükséges konzultálniuk. Kollégáink itt mérik fel a személyes ambuláns vizsgálat szükségességét is. Ehhez dolgoztuk ki az alábbi táblázatban lévő beosztást. Szakembereinkkel szakterület szerint ekkor tudnak konzultálni (a táblázat felnagyításához egyszerre tartsa lenyomva a CTRL és a + billentyűt):

Telefonos és online rendelések kórházunkban

Telefonos konzultáció-lehetőség KARDIOLÓGIA: H-Sz-P 15 - 16 között. 06 30/942 6902 (normál hívásdíj)

Skype-telefonos konzultáció lehetősége KARDIOLÓGIA: SZ-CS-P: 10-12 óra között, hívandó skype-partner: orvosiskype@gmail.com

Skype-telefonos konzultáció lehetősége DIABETOLÓGIA: KEDD: 10-12 óra között, hívandó skype-partner: orvosiskype@gmail.com

Skype-telefonos konzultáció lehetősége DIETETIKA: KEDD: 12-14 óra között, hívandó skype-partner: orvosiskype@gmail.com

Skype-telefonos konzultáció lehetősége GYÓGYTORNA + KARDIO TANÖSVÉNY INFOLINE: HÉTFŐ: 12-14 óra között, hívandó skype-partner: orvosiskype@gmail.com

Skype-telefonos konzultáció lehetősége PSZICHIÁTRIA: SZERDA: 14-16 óra között, hívandó skype-partner: orvosiskype@gmail.com

Telefonos, illetve skype-konzultáció lehetősége PSZICHOLÓGIA: megbeszélés szerint. Hívható számok: 06 30 420 8786, 06 30 454 0593

Skype-telefonos tanácsadás lehetősége OTTHONÁPOLÁS témakörben: CSÜTÖRTÖK: 12-14 ÓRA KÖZÖTT; hívandó skype-partner: orvosiskype@gmail.com

Ez a telefonos és skype szolgáltatás nem csak bejelentkezni kívánó betegek számára áll fenn. Ezekben az idősávokban tanácsadásra is használható, ha Önnek kérdése, panasza van vagy tanácsot kérne saját maga vagy hozzátartozója kapcsán.

A korlátozott munkarendtől függetlenül sürgős esetben a sürgősségi beutalóval rendelkező betegeket változatlanul fogadjuk.

Fekvőbeteg-osztályainkra pedig a központi fekvőbeteg-felvétel és -előjegyzéshez az alábbi elérhetőségek használhatók: 06 30 739 4013, vagy: sarkadi.maja@szentferenckorhaz.hu