Mentsünk Életet
WEBSHOP

Nyitólap  Aktualitások  Szent Ferenc Kardiotanösvény nyílt Alsómocsoládon is

Szent Ferenc Kardiotanösvény nyílt Alsómocsoládon is

A Budapesti Szent Ferenc Kórház Út az egészséghez programjának 12. állomását adtuk át hétfőn Alsómocsoládon.

Az egészségmegőrző és rehabilitációs célú túraösvények jól illeszkednek Alsómocsolád széleskörű egészség megőrzési és időskori gondoskodást, jól-létet biztosító programjaihoz.

A település a nyitottság, az értékmegőrzés és a folyamatos megújulás jegyében már eddig is sok kezdeményezést indított az egészséges és hosszú életért. Külön figyelmet fordítanak a senior korosztályra, az "aktív öregedés" megvalósítására, többek között ennek keretében került sor most a fiatalabbak esetében a szív- és érrendszeri megelőzést, időseknél a rehabilitációt és aktív időskort támogató kardiotanösvény-programunk elindítására.

Köszönet az az Aktív Magyarországért Felelős Államtitkárságnak a program támogatásáért, az Alsómocsoládi Önkormányzatnak, az Őszi Fény Idősek Otthonnak, valamint Alsómocsoládi Sport Egyesületnek a tanösvény megvalósításért!