Nyitólap  Aktualitások  Intézkedések a Covid-járvány terjedésének megelőzésére

Intézkedések a Covid-járvány terjedésének megelőzésére

Tájékoztatjuk kedves Betegeinket, hogy a mai naptól részleges látogatási tilalmat rendelünk el intézményünkben. Ennek értelmében

- látogató visszavonásig nem érkezhet fekvőosztályainkra

- a látogatási időt 15 és 18 óra közé korlátozzuk

- a látogatási időben egy beteghez egy nap egy látogató érkezhet

- kérjük, a látogatóval való találkozásra vagy a kertet, vagy a földszini folyosókat használják (kivéve az ambulancia folyosót)

- intézményünkben betegeink és a látogatók számára egyaránt kötelező a maszk használata

- bent fekvő betegeink számára érkezéskor az első maszkot biztosítjuk, a cseremaszkokat a hozzátartozók tudnak behozni a beteg számára vagy portánkon vásárolható. Járóbetegeinket és a látogatóinkat is kérjük, hogy maszkkal érkezzenek, vagy a portán tudnak vásárolni maszkot. A maszk ára 500 Ft.

- kérjük a maszk helyes, orrot is eltakaró használatát

- kérjük a fertőtlenítő folyadék gyakori használatát (érkezéskor, távozás előtt, ittlét alatt)

- ambuláns betegeink az előjegyzett időpont előtt 5 perccel léphetnek be épületünkbe, maxiumum egy kísérővel (indokolt esetben); előbb érkező betegeink várakozhatnak a kapu előtt kitett székeken, vagy kertünkben, illetve használhatják a büfét és területét.

Együttműködésüket mindannyiunk egészsége érdekében köszönjük.