Nyitólap  Aktualitások  A UPS önkéntes napja a Budapesti ...

A UPS önkéntes napja a Budapesti Szent Ferenc Kórházban

Május 13-án a UPS Magyarország munkatársai a cég társadalmi felelősségvállalási programja keretében önkéntes munkát végeztek a Szent Ferenc Kórházhoz kapcsolódó Hárs-hegyi tanösvényen.

A Szent Ferenc Kórház által létrehozott Út az egészséghez program keretében már több helyen indult prevenciós célzatú erdei túraösvény, mely elsősorban a kardiovaszkuláris kockázatokat hivatott kiszűrni, illetve megelőzni.

A UPS önkéntes napja a Budapesti Szent Ferenc Kórházban

A már két éve az egészségmegőrzést szolgáló Hárs-hegyi erdei tanösvény en a budapesti szív- és érrendszeri betegségekben érintettek közül eddig többezren kezdték el és végzik rendszeres mozgásprogramjukat.

A UPS arra vállalkozott, hogy rendbehozzák a tanosvény pihenőpontjait. Újrafestették a tanösvény elemeit és elvégezték a tavaszi karbantartás lépéseit. A Pilisi Parkerdő területén fekvő, a Szent Ferenc kórház által megálmodott és a Sanofi Gyógyszergyár szakmai támogatásával megvalósított tanösvény immár megszépülve, megújulva várja a gyógyulni vágyókat és családtagjaikat.

Köszönjük a UPS Magyarország munkatársainak – szakadó esőben is vidáman végzett – lelkes segítségét.

Galéria »