Mentsünk életet!
Webshop

Nyitólap  Aktualitások  Újabb helyszínen segít a megelőzésben és ...

Újabb helyszínen segít a megelőzésben és az életmódváltásban kardiotanösvény-programunk

Két új útvonallal mostantól Törökbálinton is jelen vagyunk.

Ez már az ország tizenegyedik pontja, ahová elvittük "Út az egészséghez programunkat" a szívek egészségéért.

Az Európai Unióban évente közel kétmillió ember halálát okozzák szív- és érrendszeri betegségek, melyek Magyarországon is vezető haláloknak számítanak. Pulzusméréssel egybekötött programunk segítséget nyújt a szív- és érrendszeri kockázatok kiszűrésére, a prevencióra és a korai rehabilitációra, egyben egy egészséges mozgásprogram, motiváció az életmódváltásra.

Köszönjük az Aktív Magyarországért Felelős Államtitkárságnak a támogatást, a Törökbálinti Önkormányzatnak a helyi gazda szerepét és a tanösvény létrehozását, a Református Pulmonológiai Centrumnak a csatlakozást és az egészségügyi feladatok vállalását, és az immár negyedik tanösvényünk létrehozásában együttműködő Pilisi Parkerdő Zrt. munkáját.

Az új útvonalakon mostantól vezetett/kísért túrára is lehet jelentkezni:
kardiotanosveny@rpckorhaz.hu
SZEP

SZEP
Ápoló / Szakápoló

JÚL
Konyhai kisegítő

2023
Kardiológus / belgyógyász szakorvos, vagy szakvizsga előtt álló orvos

MÁR
Karbantartó / Gondnok