Nyitólap

1021 Budapest, Széher út 73. Telefon: 06-1 / 392-8200

Kórházunkról
Betegellátás
Fejlesztéseink
Aktualitások
Képzések
Galéria
Támogatás
Állásajánlatok
Elérhetőségek
Szent Ferenc játszótér

Gyógynövénykert

 Nyitólap  Állásajánlatok  Ápoló, segédápoló
Betűméret-növelés →

Ápoló, segédápoló

Új építésű kórházi szárnyban új lendülettel induló részlegünkre betölthető ápolói, segédápolói poziciókat hirdetünk.

A Budapesti Szent Ferenc Kórház (1021 Budapest, Széher út 73.) pályázatot hirdet 20–35 ágyas kardiológiai rehabilitációs részlegre teljes állású

ápolói és segédápolói munkakör
betöltésére (OKJ 54, 55, OKJ 33, 35, 5).

A munkatársakat fejlődő intézményünk új kórházépületében újonnan kialakított részlegünkre keressük. A leendő munkatársakat modern környezetben, színvonalas munkakörülmények között szakmailag felkészült, motivált csapat várja. A beilleszkedést és a hosszú távú fejlődést képzéssel, továbbképzésekkel és mentori programmal támogatjuk. Az új részleg megnyitása várhatóan április, de a poziciókhoz a megnyitás előtt felkészítő képzést biztosítunk, ezért a munkakörök az elbírálás után azonnal betölthetők.

Pályázati feltételek:

  • OKJ 54 vagy OKJ 55 ápolói, illetve OKJ 33, 35, 52 segédápolói oklevél,
  • büntetlen előélet (3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány),
  • egészségügyi alkalmasság.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások

  • a pályázó részletes szakmai önéletrajza,
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
  • képesítést igazoló okiratok

Elvárások

  • ápolói, segédápolói munkakörben eltöltött legalább 1 év, de pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • empatikus magatartás, erkölcsi normák betartása, a keresztény értékek és az intézmény szellemiségének tiszteletben tartása.

Illetmény és juttatások

  • az illetmény megállapítására a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény alapján kerül sor, a kiegészítő juttatások tekintetében az intézmény belső rendelkezései az irányadóak (cafeteria, BKV, illetve távolsági buszbérlet hozzájárulás, kedvező étkezési lehetőség),
  • vidéki pályázók részére nővérszállót tudunk biztosítani.

A pályázat

  • benyújtásának határideje: megjelenéstől számított 30 nap,
  • benyújtásának módja és helye: a pályázatot az ápolási igazgatóságra kérjük eljuttatni e-mailben: apolig@szentferenckorhaz.hu.
JAN
24
Betegek világnapja
A betegek világnapja alkalmából szentmise lesz kórházunk konferenciatermében.
JAN
24
Meghívó 14 órás csendes szentségimádásra
Kezdés: 2019. február 7. 16:30
JÚN
29
14 órás szentségimádás a kórházkápolnában 2018 júlus 5
14 órás szentségimádás lesz 2018 július 5-n délután 16:30 kezdettel a kórházkápolnában.
Események
1021 Budapest, Széher út 73. telefon: (1) 392 8200
Adatkezelés és adatvédelem Kapcsolat Impresszum