Nyitólap  Aktualitások  Angol nyelvű oltási kártya igénylése kórházunkban

Angol nyelvű oltási kártya igénylése kórházunkban

TÁJÉKOZTATÁS

Aki kórházunkban történt oltásáról angol nyelvű oltási kártyát (igazolást) is szeretne, az alábbi módon teheti meg:
- Töltse le és nyomtassa ki a magyar-angol nyelvű oltási kártyát
- Töltse ki az eredetileg kapott, magyar nyelvű oltási kártyája alapján az adatokkal
- Hozza be kórházunkba (1) a kitöltött magyar-angol nyelvű kártyát, (2) az adatok egyezésének ellenőrzése céljából magyar nyelvű kártyájának másolatát, és adja le Portánkon
- az új kártya adatellenőrzés és az oltóorvosokkal történő igazolás után válik átvehetővé.
- érvényesített magyar-angol nyelvű kártyáját a leadást követő két munkanap múlva (a harmadik napon), 14 és 16 óra között veheti át.

A kiállításnak átfutási ideje van: az új kártya adatai ellenőrzendők, valamint az Önt egyik és másik alkalommal oltó/leigazoló, adott esetben két különböző orvossal aláírandó és lepecsételendő. Az oltóponton dolgozó orvosok és adminisztrátorok egész nap az oltást végzik, valamint nem csak ezen a helyszínen dolgoznak, így az Önnek személyes okokból szükséges idegen nyelvű igazolás átfutási ideje nem gyorsítható.

Javasoljuk, hogy elsődlegesen az oltások után megkapott oltási igazoló kártyát vagy applikációt használják.
NOV
Takarítókat keresünk