Nyitólap  Út az egészséghez  Veresegyházi tanösvény  Adatok mérése és feltöltése

Adatok mérése és feltöltése

Adatainak dokumentálása, kiértékelése

A túra során mért pulzusszámait feljegyezheti a túra kiindulópontján (Ivacs vasútállomás) található táblára szerelt nyomtatványtartóból kivehető túralapra, de akár weboldalunkon vagy mobilalkalmazásunk segítségével is. Amennyiben mért értékeivel kitöltve túralapját a túra végeztével ugyanitt bedobja postaládánkba, úgy a helyi Misszió Egészségközpontban azt ellenőrizzük. Ha eltérést látunk, visszajelzést adunk, illetve Önnek is lehetősége van a Misszió kardiológiai rendelésére időpontot kérni.

Az alábbi űrlap kitöltésével Ön Kórházunk munkatársának küldheti el adatait, elektronikus úton.

A nyomtatvány letölthető itt is: letöltés

A túra során mért adatait a következőképpen rögzítheti és adhatja le kiértékelésre a Misszió Egészségközpont felé:

• a tanösvény elején kivett túralapot kitöltése után ugyanott a kiindulótáblán lévő postaládába bedobja,
  • a fenti dokumentumot letölti, kinyomtatja, a túra során kitölti, a kiindulótáblán lévő postaládába bedobja,
  • a fenti űrlapot kitölti.
Aktualitások
JÚL
Az OTP Csoport nagy összegű adománnyal támogatja a Budapesti Szent Ferenc Kórházat a koronavírus járvány elleni védekezésben

Telefonos és online rendelések kórházunkban