Termékcsalád és webshop

Nyitólap  COVID INFO  16-18 év közöttiek oltása

16-18 év közöttiek oltása

Az érvényes regisztrációval rendelkező 16-18 évesek (16. életévüket május 18-ig betöltők) is tudnak online időpontot foglalni az oltásra. Oltásuk Pfizer vakcinával történik. Az erre jogosultak SMS-értesítést kapnak és ennek alapján a www. eeszt.gov.hu oldalon tudnak foglalni. Időpontok május 18. keddig foglalhatók.

Az oltásra kinyomtatott, kitöltött és aláírt szülői hozzájárulási nyilatkozatot is kell hozniuk, amely a koronavirus.gov.hu honlapról letölthető. Szülői hozzájáruló nyilatkozat nélkül nem adható be az oltás.

A véglegesített foglalásról visszaigazoló emailt kapnak, a visszaigazolást kérjük nyomtassák ki és hozzák magukkal kórházi oltópontunkra.

Amennyiben tanítási időszakra sikerül csak időpontot foglalniuk, akkor az oltás igazolt hiányzásnak számít a középiskolákban, amelyet az oltási időpont visszaigazolás és az oltáskor kapott papír bemutatásával lehet igazolni.

Mit kell vinni az oltásra?
- kinyomtatott, kitöltött és aláírt szülői hozzájáruló nyilatkozatot
- kinyomtatott visszaigazolást az időpontfoglalásról
- TAJ-kártyát
- személyi igazolványt.

Azok a 16-18 évesek, akik eddig nem regisztráltak a www.vakcinainfo.gov.hu honlapon, ezután is megtehetik, az ő oltásukra a későbbiekben, a többi regisztrált között lesz lehetőség.
Aktualitások
AUG